Już dzisiaj na OFSJT rozpoczyna się sezon letni. Co pojawi się podczas czwartej odsłony zmagań bez śniegu? Zobaczymy m.in. nowy turniej, a także rewolucję w systemie konkursów. Więcej o tym pojawi się w tym artykule!

Czwarta odsłona LGP rozpocznie się w Wiśle 9 kwietnia. Jednak już dzisiaj odbędą się letnie Mistrzostwa Polski (na Średniej Krokwi) dla skoczków z naszego kraju i International Championship (w Planicy na skoczni K125) dla obcokrajowców. A co potem? Zmagania w Predazzo (K95), nowy minicykl Zakopane 7 rozgrywany na 3 skoczniach w stolicy polskich Tatr, Klingenthal, Niżny Tagił, Rasnov, Park City, znowu Planica i Predazzo (tym razem odpowiednio K95 i K125), Szczuczyńsk i na koniec Ironwood - razem 15 konkursów.

A poza zawodami najwyższej rangi? Pojawi się nowy miniturniej - Custom Hills Cup. Jak sama nazwa wskazuje, będzie on rozgrywany na skoczniach autorstwa graczy od HS40 do HS800. Poprowadzą go Fine Domin i svr. Warto wspomnieć o tym, że po zakończeniu CHC planowane jest zwiększenie roli niestandardowych konstrukcji w kalendarzach zmagań IFFSJ.

Należy także wspomnieć o rewolucyjnej zmianie zasad - od teraz, by startować w oficjalnych serwerowych konkursach, należy mieć utworzone konto w FSJ o takiej samej nazwie, jak na Discordzie (wyjątek - 3-literowy nick, do którego można dodać myślnik czy inny znak specjalny).

Czytelnikom tego artykułu pozostaje z kolei życzyć udanych skoków i znakomitych lądowań. Widzimy się na skoczni!

Autor: svr

FOLLOW
US
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram