Witam serdecznie! Miło mi poinformować, że ruszamy z nowym cyklem artykułów. Jako, iż całkiem niedawno pojawiła się na stronie w postaci graficznej historia update'ów związanych z grą Fine Ski Jumping uznałem, że należy być z nimi wciąż na bieżąco. Reasumując, od tego momentu regularnie na stronie będą pojawiać się patch note'y z informacjami o najnowszych zmianach/usprawnieniach/dodatkach, które pojawiły się w Fine Ski Jumping.

Najnowsza aktualizacja

Aktualizacja 0.78 (wersja zarówno na iOS jak i Android) wprowadza wiele różnych i ciekawych udoskonaleń. Do nowości należą:

– możliwość dodawania zdjęć zawodników;
– dotychczas na belce pojawiało się zdjęcie skoczka z gry, lecz od najnowszej aktualizacji to się zmieni. Wystarczy pobrać zdjęcie danego skoczka (lub kogokolwiek/czegokolwiek), ustawić szerokość 500×700 i wygenerować link poprzez chociażby wklejenie na discorda. Następnie skopiowanie go do gry w odpowiednie miejsce.

TIP: by zdjęcie wyglądało estetyczniej należy usunąć jego tło. – mała graficzna zmiana przy podejściu do lądowania skoczka.

Ponadto pojawiły się liczne usprawnienia i poprawki takie jak:
– zmienione wybicie oraz profil skoczni w Innsbrucku, który powinien utrudnić trochę skoki daleko poza HS;
– poprawka buga timera w online, który polegał na natychmiastowym wyzerowaniu czasu na skoki;
– mała poprawka graficzna na skoczniach w Sopocie i Predazzo;
– poprawiony system pomiaru odległości na Titisee-Neustadt, który wcześniej zawyżał liczbę metrów.

W tej aktualizacji nie było wielkich innowacji, jednak na pewno przymilą nam rozgrywkę. My z niecierpliwością czekamy ma kolejne zmiany i aktualizacje!

Autor: Fine Szymon

Artykuł ze strony naszych partnerów, EWG! Koniecznie wejdźcie i sprawdźcie co u nich słychać!
Odnośnik do artykułu: https://www.e-wintergames.pl/2022/01/21/nowa-seria-fine-ski-jumping-patch-notes/

FOLLOW
US
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram