Już dzisiaj startuje następna (już trzecia - po jednej zimowej i jednej letniej) edycja polskiej konkurencji dla 4Hills i RW Air - Ski de Poland. Jak będzie wyglądała tegoroczna edycja i kto jest faworytem? Informacja o tym jest w tym artykule.

Najpierw kalendarz… Pierwszy konkurs SDP odbędzie się 13 stycznia w Zakopanem na Średniej Krokwi. Później przeniesiemy się na Beskid Śląski - najpierw zawody drużynowe 16 stycznia w Szczyrku, a potem - 19 stycznia - indywidualne rozgrywki w Wiśle. Na koniec wracamy do Zakopanego - 22 stycznia na Wielkiej Krokwi poznamy zwycięzcę całego cyklu.

Statuetki dla triumfatora broni stecu, który jednak w tym sezonie po powrocie do startów nie prezentuje już tak dobrej formy, jak kiedyś. Do grona faworytów do pierwszego miejsca należą m.in. zdobywca Złotego Orła, Kuba303, Przemo, Fine Klimas, Kapok23 czy Majorsky.

Jak się to wszystko skończy? Dowiemy się tego już wkrótce. Zachęcamy jednak do startu w konkursach SDP - nagrodą za wygraną jest awans do Elite Cup.

Autor: svr

FOLLOW
US
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram